Edirne 4°C
Video Galeri Foto Galeri Arşiv Künye RSS
Ana Sayfa Edirne Keşan Uzunköprü İpsala Havsa Meriç Enez Süloğlu Lalapaşa Spor Trakya Sağlık Bilim-Teknoloji
 
Edirne’deki barınakta yaşıyordu: Gülben Ergen sahiplendi - Edirne Gündem Gazetesi
Ana Sayfa » Edirne
Edirne’deki barınakta yaşıyordu: Gülben Ergen sahiplendi 23.2.2021 - 10:37:55
Edirne Belediyesi Sokak Hayvanları Geçici Bakımevinde yaklaşık bir yıldır yaşayan ve hayvanseverler tarafından ‘Paspas’ adı verilen bir köpeği ünlü şarkıcı Gülben Ergen sahiplendi. Bir El Bir Nefes Derneği’nin duyurusu ile başlayan sahiplendirmede ünlü oyuncu Gonca Vuslateri de Paspas’a geçici aile oldu. Vuslateri’den Paspas’ı teslim alan Ergen, Paspas ile fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı.Edirne’deki barınakta yaşıyordu: Gülben Ergen sahiplendi

Edirne’de yaklaşık bir yıldır belediyeye ait Sokak Hayvanları Geçici Bakımevi’nde yaşayan ve hayvanseverler tarafından ‘Paspas’ adı verilen bir köpeği, ünlü şarkıcı Gülben Ergen sahiplendi. Bir El Bin Nefes Derneği tarafından sosyal medya platformlarından paylaşılarak sahiplendirme çağrısı yapılan köpeğe, Gülben Ergen sahip çıktı.

Bir El Bin Nefes Derneği’nin 19 Şubat Cuma günü sosyal medya platformları üzerinden yaptığı duyuruda, Edirne Belediyesi Sokak Hayvanları Geçici Bakımevinde hayatını sürdüren ‘Paspas’ adlı köpeğin sahiplenilmeyi beklediğine dair çağrı yapıldı. Paspas’a ait fotoğrafların da paylaşıldığı duyuru, sosyal medyadaki birçok hayvansever tarafından da paylaşılırken; oyuncu Gonca Vuslateri tarafından fark edildi. Vuslateri, ilanı paylaşan hayvanseverlere Paspas’ın geçici aile olmak istediğini iletirken; hayvanseverler de Vuslateri’nin talebini Bir El Bin Nefes Derneği’ne ulaştırdılar. Dernek yönetim kurulu başkanı Yağmur Islattı, Sokak Hayvanları Geçici Bakımevi’nden çıkış işlemlerini yaptığı Paspas’ı ünlü oyuncuya hayvanseverler aracılığıyla iletirken; Vuslateri de Paspas’ın tüm bakım ve tedavilerini yaptırdı. Vuslateri’nin sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafları da ünlü bir isim fark etti.

GÜLBEN ERGEN FARK ETTİ

Paspas’ı fark eden ilk isim ise şarkıcı Gülben Ergen oldu. Vuslateri’ye ulaşan Ergen, Paspas’ı sahiplenmek istediğini iletti. Vuslateri, dün Ergen ile bir araya gelerek, Paspas’ın son kontrollerini yaptırdı ve sahiplendi. Sosyal medya hesabından Paspas ile birlikte fotoğraflarını paylaşan Ergen, Edirne’deki bir köpeğin daha hayata tutunmasını sağladı.

“MUCİZENİN HİKÂYESİ”

Ergen’in Paspas’ı sahiplendiğini duyuran Bir El Bin Nefes Derneği Başkanı Yağmur Islattı, Edirne’deki bir hayatın mucizevi bir şekilde değiştiğini söylerken; “Fotoğraftaki çocuğumuz yaklaşık 1 yıldır Edirne Belediyesi Geçici Bakımevi’ndeydi. Onun hayatı bir günde değişti. Önce açtığımız yuva ilanından sevgili ‘peggy_dilek’ ve sevgili ‘pati_candir’ çocuğumuzu görmüşler. Kendi sayfalarında paylaşmışlar. Sonra şansı sevgili Gonca Vuslateri’nin bu evlada geçici yuva olmak istemesiyle değişti. Dün çocuğumuzu sevgili Gonca hanıma uğurladık. Geldiği gibi hemen kliniğe gitmiş ve sevgili ‘kiminpatisibuuuu’ onunla çok güzel ilgilenmiş. Bugün bizlere bu değişimin fotoğrafı ulaştı. Bizler bile gözlerimize inanamadık. Şimdi ise çok güzel bir haber daha aldık. Sevgili Gülben Ergen, çocuğumuzun yeni ailesi olacakmış. Sevgili ‘peggy_dilek’ ve ‘pati_candir’a bizlerle birlikte gece gündüz çocuğumuza yuva bulmaya çalıştıkları için, sevgili Gonca Vuslateri’ye çocuğumuza geçici yuva olup, geçici yuva olmanın önemini herkese gösterdiği için, sevgili ‘kiminpatisibuuuu’ya çocuğumuzla ilgilendiği için ve sevgili Gülben Ergen’e satın almayıp bakımevinden bir can sahiplendiği için çok teşekkür ederiz. İşte bu böyle bir mucizenin hikâyesidir. Tüm çocuklarımız için o mucizenin bir gün gerçekleşmesini dileriz” sözlerine yer verdi. Kaynak: Uğur AKAGÜNDÜZ 1138 Kişi tarafından okundu.
Yazdır Yorum Ekle
1 2 3 4 5 Bu habere toplam 5 puan verildi.

Yorumlar  ( 0 ) yorum
İlk yorumlayan siz olun. Yorum yapmak için tıklayınız.
Bu Kategoriye Ait Diğer Başlıklar
Valilik: Mevcut tedbirlere devam Valilik: Mevcut tedbirlere devam 27.2.2021
Böyle eylem görülmedi Böyle eylem görülmedi 26.2.2021
Vaka arttı denetimler sıklaştı Vaka arttı denetimler sıklaştı 26.2.2021
Kamu işlemleri köylünün ayağında Kamu işlemleri köylünün ayağında 26.2.2021
Valilikten kısa mesajla uyarı Valilikten kısa mesajla uyarı 26.2.2021
Emekli-Sen 2 yaşında Emekli-Sen 2 yaşında 26.2.2021
“Şantiye şefliği tam zamanlı görevdir” “Şantiye şefliği tam zamanlı görevdir” 26.2.2021
Şallı: Roman Eylem Planı nerede? Şallı: Roman Eylem Planı nerede? 26.2.2021
Maratoncular canları unutmadı Maratoncular canları unutmadı 26.2.2021
İba’dan eğitimde 18 yıllık karne İba’dan eğitimde 18 yıllık karne 26.2.2021
Anket
Edirne haberlerini nasıl ve nereden takip ediyorsunuz?

Yerel Gazete 84
Web Siteleri 134
Facebook 126
Twitter 9
Instagram 6
Youtube 14


Ankete 373 kişi katıldı
Tüm Yazarlar
Murat Savaş
Sel, kum ve basın düşmanlığı
Murat Savaş

Cüneyt Özdemir
Formasyon Mağduriyeti
Cüneyt Özdemir

İlkyaz Savaş
Normalleşme
İlkyaz Savaş

Nefize Ramadan
İç doğamız ve YOGA
Nefize Ramadan

Recep Duymaz
Temellerimizi Anlamaya Doğru
Recep Duymaz
Bugün Bu Hafta Bu Ay
Bugün için henüz haber eklenmedi.
Künye
Arşiv
Sitene Ekle
Gizlilik Politikası
Rss Listesi
Video Galeri
Foto Galeri
Sinema
Firma Rehberi
Köşe Yazarları
Edirne
Keşan
Uzunköprü
İpsala
Havsa
Meriç
Enez
Süloğlu
Lalapaşa
Spor
Sitemizde bulunan yazı, video, fotoğraf ve haberler izinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz.

© Copyright - 2005-2021 Edirne Gündem Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.


Tasarım & Kodlama
Sabri KÖK
Sitemiz abonesidir.