Edirne 20°C
Video Galeri Foto Galeri Arşiv Künye RSS
Ana Sayfa Edirne Keşan Uzunköprü İpsala Havsa Meriç Enez Süloğlu Lalapaşa Spor Trakya Sağlık Bilim-Teknoloji
 
Tercan: Hak ettiğimiz yere geleceğiz - Edirne Gündem Gazetesi
Ana Sayfa » İpsala
Tercan: Hak ettiğimiz yere geleceğiz 9.2.2021 - 10:12:15
Milliyetçi Hareket Partisi, Edirne’nin İpsala ilçesine bağlı Esetçe’de Belde Başkanlığı açtı. Açılışta konuşan İl Başkanı Zakir Tercan, partisinin Edirne’de hak ettiği yere geleceğini belirterek, “Edirne'de şaha kalkacağız, herkes şaşıracak. Göreve hazırız” dedi.Tercan: Hak ettiğimiz yere geleceğiz

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Edirne’nin İpsala ilçesine bağlı Esetçe Beldesi’nde Belde Başkanlığı açılışı gerçekleştirdi. Açılışta konuşan MHP İl Başkanı Zakir Tercan, Edirne’de hak ettiklere yere geleceklerini söyledi. Açılışa, AK Partili Esetçe Belediye Başkanı, AK Parti ve CHP Belediye Meclis üyeleri, MHP Keşan, Uzunköprü, İpsala, Enez ilçe başkanları, başkan yardımcıları ve Esetçe halkı katıldı. Açılış öncesi konuşan MHP İl Başkanı Tercan, “MHP Esetçe Beldemizin açılışı; Esetçe halkına, İpsala ilçemize, Edirne İlimize, MHP ve ülkücü camiaya hayırlı ve uğurlu olmasını Cenabı Allahtan niyaz ediyorum. Allah utandırmasın. Esetçe’de tarihi bir gün yaşıyoruz. Çünkü gönüllerin birleştiği güzel bir beldedeyiz. MHP Beldemizin açılışına vesile olan, Belediye Meclis Üyemiz, Belde Başkanımız Fedai Bülbül’e ve yönetimine, Esetçe Beldemizin kurulmasında gayret gösteren Başkan Yardımcım Ramazan Avkıran’a, İpsala İlçe Başkanım Mehmet Özçiftçiye, ilçe yönetimine, teşkilatlardan sorumlu başkan yardımcıma huzurlarınızda teşekkür ediyorum” dedi.

ESNAFLA DERTLEŞTİLER

Açılış kapsamında Esetçe esnafı ve halkını da ziyaret ettiklerini dile getiren Tercan, “Esetçe esnafını ve AK Parti Belediye Başkanlığını ziyaret ettik. Esnafımıza ile dertleştik, konuştuk. Bize göstermiş oldukları misafirperverliklerine en kalbi duygularımla teşekkür ediyorum. Biz Esetçe halkının yanındayız, biz Esetçe halkının tercümanıyız, biz Esetrçe halkının umut ışığı, herkesin ortak refleks ve paydasıyız. MHP birlik ve kardeşlik ocağıdır, MHP ilke, ülkü ve ahlak meşalesidir, MHP Esetçe'dir. Esetçe halkının özü ve özetidir. MHP Edirne’de söz sahibi olacaktır. MHP hak ettiği yere gelecektir. MHP Edirne'de şaha kalkacak, herkes şaşıracak. MHP göreve hazırdır. Kimse MHP’nin yükselişini engelleyemez. Edirne'de; memur, işçi, esnaf, emekli, çiftçi, köylü MHP’ye sahip çıkmalıdır. Çünkü herkesin huzuru, mutluluğu için MHP’nin reçetesi hazırdır. Tek umut, tek çözüm MHP’dir. Başka yolu yoktur. Tek çare şüphesiz ki MHP'dir. Ey Edirne'nin güzel insanları titreyin ve kendinize dönün. Milliyetçi Hareket Partisi ilkeli bir partidir. Geçmiş çizgisinde kırık yoktur. Tüm gayret ve faaliyetlerinin temelinde ülke çıkarları vardır. İşte bu anlayış içerisinde bugün üzerine düşen görevi yerine getirmiş ve 2023 yılında yapılacak seçimlerde başarılı olmak için il yönetimimiz kararlı bir şekilde yürümektedir, çalışmaktadır. Edirne'de MHP bugün bu inanç ile ayaktadır. MHP il yönetimi ve MHP'nin tüm teşkilatları 2023 yılında yapılacak seçimlerde başarıyı yakalayabilmesi için seferberlik içindedir” şeklinde konuştu. Tercan’ın konuşmasının ardından kurdele kesilerek açılış gerçekleştirildi.  
Kaynak: GÜNDEM HABER MERKEZİ 387 Kişi tarafından okundu.
Yazdır Yorum Ekle
1 2 3 4 5 Henüz puan verilmemiş

Yorumlar  ( 0 ) yorum
İlk yorumlayan siz olun. Yorum yapmak için tıklayınız.
Bu Kategoriye Ait Diğer Başlıklar
Anket
Edirne haberlerini nasıl ve nereden takip ediyorsunuz?

Yerel Gazete 98
Web Siteleri 145
Facebook 129
Twitter 10
Instagram 8
Youtube 14


Ankete 404 kişi katıldı
Tüm Yazarlar
Cüneyt Özdemir
Kotalı Ruhsat Uygulaması
Cüneyt Özdemir
Künye
Arşiv
Sitene Ekle
Gizlilik Politikası
Rss Listesi
Video Galeri
Foto Galeri
Sinema
Firma Rehberi
Köşe Yazarları
Edirne
Keşan
Uzunköprü
İpsala
Havsa
Meriç
Enez
Süloğlu
Lalapaşa
Spor
Sitemizde bulunan yazı, video, fotoğraf ve haberler izinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz.

© Copyright - 2005-2021 Edirne Gündem Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.


Tasarım & Kodlama
Sabri KÖK
Sitemiz abonesidir.