Edirne 19°C
Video Galeri Foto Galeri Arşiv Künye RSS
Ana Sayfa Edirne Keşan Uzunköprü İpsala Havsa Meriç Enez Süloğlu Lalapaşa Spor Trakya Sağlık Bilim-Teknoloji
 
Keşan’da Kılınç ile devam - Edirne Gündem Gazetesi
Ana Sayfa » Keşan
Keşan’da Kılınç ile devam 19.10.2020 - 10:15:50
AK Parti Keşan İlçe Başkanlığı, 7’nci Olağan Kongresini korona virüsü tedbirleriyle gerçekleştirdi. Kongreye tek liste ile katılan mevcut AK Parti Keşan İlçe Başkanı Gürcan Kılınç ve yönetimi güven tazeledi. Kılınç, kongrede 30 yıl boyunca vatandaşların hizmet ve samimiyet görmediğini söylerken; yapılmayan hizmetlerin, AK Parti ile birlikte yapılmaya başlandığını belirtti.Keşan’da Kılınç ile devam

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) 7’inci Olağan Kongre dönemi korona virüsü tedbirleri kapsamında devam ediyor. AK Parti Keşan İlçe Kongresi maske, sosyal mesafe ve hijyen kuralları çerçevesinde gerçekleştirildi. TBMM KEFEK Komisyon Başkanı ve Edirne Milletvekili Fatma Aksal, AK Parti Edirne Koordinatörü ve İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca, CHP Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu, AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, ilçe belediye başkanları ve partililerin katıldığı kongrede AK Parti Keşan İlçe Başkanı Gürcan Kılınç güven tazeledi.

Kongre alanına girişte ateş ölçümü yapıldı ve maskesi olmayanlara maske verildi. Divan Başkanlığı seçimi ile başlayan kongrenin Divan Başkanlığına AK Parti Edirne Koordinatörü ve İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca, Başkan Yardımcılığına Rasim Özgün, kâtip üyeliklere Oktay Topalova, Keşan Kadın Kolları Başkanı Nuriye Altın ve Hüseyin Nadi Şahin seçildi. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından konuşmalara geçildi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kongreler için hazırladığı video mesaj izletildi ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir'in gönderdiği mesaj okundu.

“EDİRNE’MİZE ÖRNEK OLACAK”

Kongrede konuşan AK Parti İl Başkanı Belgin İba, Cumhur İttifakının 31 Mart seçimlerinde halkın teveccühü ile Keşan’ı AK Parti ile tanıştırmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade ederken; Keşan halkının, AK Parti’nin hizmet belediyeciliği ile tanışarak aydınlık günler için kapılarını araladığını söyledi. Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu’na yaptığı örnek hizmetleri için teşekkür eden İba; “Keşan Belediyemiz, halkımızın günlük hayatına dokunan çalışmalar ve yaptığı gönül belediyeciliği ile vatandaşımızın sevgisini kazandı. Lalapaşa, Havsa, Keşan ilçelerimizdeki ve Yenikarpuzlu, Yenimuhacır, Esetçe, Subaşı Beldelerimizdeki hizmet hareketi inşallah Edirne’mize örnek olacak ve Edirne’mizin AK Parti Belediyeciliği ile tanışmasına vesile olacaktır” dedi.

“BÜYÜK GÖREVLER DÜŞÜYOR”

7’nci Olağan Kongre süreci ile AK Parti teşkilatlarına büyük görevler düştüğünü söyleyen İba; “Tüm kadememizle, kadın kollarımızla, gençlik kollarımız, mahalle başkanlarımız ve vatandaşlarımız ile iletişimimizi kuvvetlendireceğiz. Bizler için siyasetin manası vatandaşlarımızın gönlünü kazanmak, bölgemize hizmet etmektir. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın dediği gibi, ‘AK Parti, kendini bu ülkeye, bu millete adayan büyük bir kadronun eseridir.’ İnşallah bizler de 7. Olağan Kongrelerimiz ile hizmet siyasetimizin çıtasını hep daha yukarı çıkartacağız” sözlerine yer verdi.

KILINÇ VE EKİBİNE BAŞARILAR DİLEDİ

Birlik ve beraberlik içerisinde Türkiye’nin geleceğini kucaklayarak, vatandaşlara daha büyük hizmetler sunacaklarını vurgulayan İba, güven tazeleyerek yeniden ilçe başkanı seçilen Gürcan Kılınç ve yeni yönetimine başarılar diledi. 7’nci Olağan Kongre sürecinin Keşan ve Edirne’ye hayırlar getirmesini temenni eden İba, sürecin ardından vatandaşlarla bir araya gelmeye devam edeceklerini söyledi.

“MARKA BELEDİYECİLİĞİNİN GÖSTERGESİ”

İba’nın ardından kongrede konuşan TBMM KEFEK Başkanı ve AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal da kongre sürecinin hayırlı olmasını dileyerek yeni yönetimi tebrik etti. AK Parti Edirne Koordinatörü ve İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca ise Keşan 7’nci Olağan Kongresi’nin hayırlı olmasını dilerken; Keşan’da dalgalanan AK Parti bayrağının, marka belediyeciliğinin göstergesi olduğunu belirtti. Kaynarca, Keşan’da uzun yıllardır hasret kalınan hizmetlerin AK Parti Belediyeciliği ile tanıştıktan sonra yapıldığını söyledi.  Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu da kongrede seçildiği günden bu yana Keşan’a yapılan çalışma ve hizmetleri anlattı.

KILINÇ GÜVEN TAZELEDİ

Kongrede yeniden AK Parti Keşan İlçe Başkanlığı’na seçilen Gürcan Kılınç ise konuşmasında yeni yönetimi ile birlikte gönül kırgınlığı olanların gönüllerini alacaklarını yeni gönüller kazanmak için emin adımlarla ilerleyeceklerini aktardı. Kılınç, 2023-2053 ve 2071 hedefleri için gece gündüz demeden çalışacaklarını söyledi. 30 yıl boyunca vatandaşların hizmet ve samimiyet görmediğini söyleyen Kılınç, yapılmayan hizmetlerin, AK Parti ile birlikte yapılmaya başlandığını belirtti. Daha güzel bir Keşan için var gücüyle çalışacaklarını söyleyen Kılınç, kongrelerin hayırlı olmasını diledi. Konuşmaların ardından gerçekleştirilen seçimlerde Kılıç ve yönetimi güven tazeleyerek AK Parti Keşan İlçe Başkanlığına seçildiler.

KILINǒIN YÖNETİM KURULU

Kılınç’ın yönetim kurulu üyelerinde Adnan Vural, Emre Bölük, Erol Şimşek, Seçim Uyar, Necmettin Tezmen, Serap Saraç, Nur Hamdiye Kalıntaş, Mehtap Perçin, Sevim Uslu, Emre Er, Orçun Dalkılıç, Metin Yürekli, Serkan Balcıoğulları, Göksel Aktaş, Serkan Gevrek, Tamer Altın, R. Harun Palabıyıkoğlu, Gözde Yücel ve Levent Uçar yer aldılar.

İL DELEGELİĞİNE SEÇİLDİLER

İl delegelerinde ise Şaban Çevik, Murat Gül, Salim Değişçi, Hikmet Taşçı, Nuran Uslu, Celil Gümülcineli, Mustafa Türker, Şükrü Çalışkan, Özkan Barlak, İbrahim Dinç, Emrullah Meriç, Serkan Gevrek, Asilcan İrcan, Fatih Erden, Hafize Can, Beril Üğdül, Sibel Göndemir, Kaan Karlıdağ, Osman Kılıç, Harun Özkaya, Erol Şimşek, Mustafa Mercan, Mustafa Can, Soley Mercan, Serkan Balcıoğulları, Gökay Ener, Mehmet Orman, Samim Mercan, Şaban Burgu, Nur Hamdiye Kalıntaş, Necati Turşucu, Ayşe Küçükgül, Ergün Söyleyici, Turgay Deniz, Birol Ocak, Süleyman Ocak, Abdullah Kemik, Ahmet Özdemir, Mustafa Özdemir, Ümit Torlaklı, Salih Arslan, Tolga Saltık, Hüseyin Boyalık, Hakan Çevikel, Muzaffer Güven, Mert Metin, Yusuf Uzdilli, Mustafa Altay, Hasan Sevin, Serdar Cirit, Saim Öztürk, Hakan Çapın, Seçim Uyar, Emre Bölük, Mehmet Çabuk, Bülent Sepil, Selim Köseler, Şafak Uslu, Firdevs Karabulut, Ramazan Aktaryıldız, Celalattin Durmaz, Aytaç Cinci, Recep Atik, Harun Öküzcü, Mehmet Göksu, Çağlar Ayaşlı, Ali Fahari Tunç, Kadir Uzun, Ercan Yirik, Mesut Pişkin, Yılmaz Altın, Mesut Özkan, Hasan Demirbozan, Hayati Ökten, Sinan Ökten, Kadir Gözeri, Emin Özcan, Hakkı Yyilber, Fahrettin Savcu, Gül Demirhan, Müslim Çekiç, Metin Yürekli, Tamer Kalay, Sebahattin Oksak, Zafer Demirdöven, Nizamettin Baldız, Necdet Çakmak, Fatma Aksal, Ramazan Harun Palabıyıkoğlu, Serap Saraç, Sema Sevinç Kılıç, Gürcan Kılınç, İsmail Keleş, Fehmi Aksal, Yasemin Kirazoğlu, Mustafa Helvacıoğlu, Esra Aksal, Nehir Gergin, Nuriye Altın, Halil Bayazıt, Etem Toptani, İlyas Tüfekçi, Yakup Balcı, Tarık Uysal, Savaş Pekdemir, Mehtap Perçin, Adnan Vural, Buket Pelvan, Levent Uçar, Mehmet Selim Aras, Devran Kahveci, Ebru Solmaz, Sabri Limanova, Fedai Kıyak, Hakan Kenar, Dilek Çakır, Mustafa Ardaç, Semra Çelik, Süleyman Poturlu, Aptullah Ardıç, Halden Çekiç, Ali Balaban, Süleyman Yavuz ve Harun Reşit Bölük’e yer verildi. Kaynak: GÜNDEM HABER MERKEZİ 4707 Kişi tarafından okundu.
Yazdır Yorum Ekle
1 2 3 4 5 Henüz puan verilmemiş

Yorumlar  ( 0 ) yorum
İlk yorumlayan siz olun. Yorum yapmak için tıklayınız.
Bu Kategoriye Ait Diğer Başlıklar
Anket
Edirne haberlerini nasıl ve nereden takip ediyorsunuz?

Yerel Gazete 98
Web Siteleri 145
Facebook 129
Twitter 10
Instagram 8
Youtube 14


Ankete 404 kişi katıldı
Tüm Yazarlar
Cüneyt Özdemir
Kotalı Ruhsat Uygulaması
Cüneyt Özdemir
Künye
Arşiv
Sitene Ekle
Gizlilik Politikası
Rss Listesi
Video Galeri
Foto Galeri
Sinema
Firma Rehberi
Köşe Yazarları
Edirne
Keşan
Uzunköprü
İpsala
Havsa
Meriç
Enez
Süloğlu
Lalapaşa
Spor
Sitemizde bulunan yazı, video, fotoğraf ve haberler izinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz.

© Copyright - 2005-2021 Edirne Gündem Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.


Tasarım & Kodlama
Sabri KÖK
Sitemiz abonesidir.